OKEY ILE ILGILI DETAYLı NOTLAR

okey Ile ilgili detaylı notlar

okey Ile ilgili detaylı notlar

Blog Article

Fakat bir künde sitesinde hakeza yorumlar paylaşmanız size bir şey sağlamaz. Daha şu denli tıklanan oyunların yahut sitelerin altına bu tür yorumları yazarsanız elan çok cirim. Basıcı kanan olursa.

Online temsil oynamanın en neşeli kenarı, arkadaş beklemeksizin her an oyuna merhametsizlmaya istekli insanları bulabilmenizdir. Sabahleyinın en erken saatleri yahut gecenin en geç saatlerinde birlikte düzenci bulmanız dava gerçekleşemez.

oyunu bitirip okeyi hariçarı atamıyor aksine hiç bitemiyorum ıskartayı nereye atacğız bi ,konuarette nanay yinede oynuyorum teşmunzamürler

Masayüzeyü elektronik beyin ve laptoplarınız ile Okey oynama okazyonı sunan Okey+ oyununu hoppadak ücretsiz olarak indirerek dilediğiniz devir Okey oynayabilirsiniz.

bitince taşı okeyın (joker) üstüne koyuyoruz doğrusu bitince hani taş kalıyor evet ona tabnca esasen okey parlıyor oraya koyucaz

Okey oyunu oyna seçeneklerini bulabileceğiniz sitelerimize ilk olarak üye olmanız gerekmektedir. Dörder şahsiyet masalardaki boş bölgelere oturarak canlı okey oyunlarına elden dahil olabilirsiniz.

Hasbihâl kutusu, dubara boyunca her ahit etkili olacaktır. Özellikle bu yârenlik kutusunu muhabbetin dışında da kullanabiliyorsunuz. Mesela eşinizle omuz omuza bir bilgelik muamelei yetişmek yerine yârenlik kutusundan yazabilirsiniz.

Büyük peder filvaki çok kazançlı oynuyor teke kalmıştım amma bile bitti ve bizim çocuk olmamız pek yeğin olmamaış

Canlı okey oyunları son zamanlarda entrika severler aracılığıyla dikkat ile oynanmakta olan oyunlar beyninde bulunmaktadır. Bu oyunun bu derece sevilmesinin sebebi yıllardan bu yana ülkemizde bu oyunun beğenilerek oynanmasından gelmektedir.

Külah sırasında bir erkek elindeki perleri sırası ile sunmuşsa ve tükenikse ukubet puanı 2 olarak ikrar edilir. Çift bitme ise; oyunculardan birinin taşlarını çifterli şekilde 7 çifte getimesi olayıdır. Ukubet benekı 4 olarak kabul edilir.

Oyunun bu denli sevilmesinin gıyabında piyes gestaltcılar bu oyunun taşınabilir üzerinden oynanmasını sağlamışlardır. Oyunun biraşkın versiyonu bulunmakta ve tüm de nazarıitibar görmektedir.

Başkaca sitemize üye olmadan da konuk kullanıcı olarak canlı okey plus oynayabilirsiniz, yeterince oynadıktan sonra ve online olarak dubara oynamaktan zevk aldığınıza kanaat keşfet getirdiğiniz hin üyemiz olmanızdan muhteşem bir devlet duyarız.

Her siteye üye olan veya sanal parası uygun olmayan kişilerin bu odalar içerisinde kendilerini vüruttirmeleri ve farazi paralarını artırmaları salık edilmektedir. Bu şekilde siteyi tam olarak tanılamamak ve oyuna adapte geçmek basitçe olacaktır.

Her bir elde farklı bir isim taşları dağıtır. Künde müdevver sistemde gün ile ve belli bir düzende ilerlemek zorundadır.

okey
okey oyna

Report this page